Võta meiega ühendust; 

B&B Tools Estonia AS
Kadaka tee 131, 12915 Tallinn 

Tugi:
küsimused meie toodete ja kättetoimetamise kohta: skydda@skydda.ee

Tellimine, tagasiside:
E-post: skydda@skydda.ee
Telefon: +372 634 8444

Skydda divisjoni müügimeeskonna- ja tootejuht
Indrek Raudsaar Telefon: +372 634 8430
Mobiil: +372 25650 0856
E-post: indrek.raudsaar@skydda.ee

Skydda müügimeeskond

Illimar Raagnurm (Tallinn)
Telefon: +372 634 8439
Mobiil: +372 526 6204
E-post: illimar.raagnurm@skydda.ee

Jaan Ueson (Tallinn)
Telefon: +372 634 8434
Mobiil: +372 522 1439
E-post: jaan.ueson@skydda.ee

Maaris Truu (Tallinn)
Telefon: +372 634 8449
Mobiil: +372 5341 9891
E-post: maaris.truu@skydda.ee

Ave Strom (Tallinn)
Mobiil: +372 5309 4947
E-post: ave.strom@skydda.ee

Garel Vahesalu (Tallinn)
Telefon: +372 650 5214
Mobiil: +372 5332 8742
E-post: garel.vahesalu@skydda.ee
 

Kaupo Kuus (Tartu)
Telefon: +372 730 3013
Mobiil: +372 5342 4137
E-post: kaupo.kuus@skydda.ee

Margus Saarna (Tartu)
Telefon: +372 730 3013
Mobiil: +372 504 8671
E-post: margus.saarna@skydda.ee

Terje Roosi (Viljandi)
Telefon: +372 433 3770
Mobiil: +272 5667 4407
E-post: terje.roosi@skydda.ee
 

TALLINN Kadaka tee 131 Klienditeenindus

Küllike Kiin
Telefon: +372 634 8435
Mobiil: +372 527 4598
E-post: kyllike.kiin@bbtools.ee

TALLINN Peterburi tee 44 Klienditeenindus
Tiina Orumets
Telefon: +372 648 0587
Mobiil: +372 55 74 679
E-post: tiina.orumets@bbtools.ee

TARTU Tähe 127 Klienditeenindus
Avatud E-R 8:30-17:00
Meelike Kuhlman
Telefon: +372 730 3013
Mobiil: +372 5646 2031
E-post: meelike.kuhlman@bbtools.ee

VILJANDI Leola 58 Klienditeenindus
Avatud E-R 9:00-16:00
Mihkel Männisalu
Mobiil: +372 5886 5882
E-post: mihkel.mannisalu@bbtools.ee

Jaanus Sepp
Mobiil: +372 5393 9333
E-post: jaanus.sepp@bbtools.ee

NARVA Võidu 19 Klienditeenindus
Avatud E-R 8:30-17:00
Ksenija Kovalevskaja
Telefon: +372 337 3157
Mobiil: +372 53 338 042
E-post: ksenija.kovalevskaja@bbtools.ee

Palume meiega ühenduse võtmisel kasutada allolevat ankeeti. Tärniga (*) tähistatud väljad on kohustuslikud.

Form Required Message
Form Required Message
Form Required Message